Nie ma się co rozpisywać – po prostu świetny fotograf ! Pomysł na plener ślubny znalazł genialny i pomimo naszego braku czasu potrafił wyczarować niesamowite i różnorodne obrazy, które teraz często przeglądamy i ze wzruszeniem te piękne chwile wspominamy.

Plener to wspaniała zabawa w miłej atmosferze, w kościele zaś pełna dyskrecja-nie odczuwaliśmy obecności Pana Marka, a ujęcia fenomenalne! Jego zdjęcia są pełne emocji, wyraziste i głębokie. Naprawdę piękne! Dzięki Marku. Na pewno skorzystamy z Twoich usług. Polecam wszystkim

Monika i Konrad

Mówi się, że fotografie potrafią przekazać więcej niż tysiąc słów, aczkolwiek trzeba do tego mieć oko i niebanalnego fotografa. Marka znam od kilku lat i poznałam go jako osobę o wysokiej kulturze, niejednokrotnie z poczuciem humoru i jako osobę zachowującą wysokie zaangażowanie przy pracy, ale przede wszystkim jest to człowiek z ogromną pasją.

Pasją do ludzi i do uchwytywania unikatowych chwil. Jest moim dobrym kolegą, którego prosiłam parokrotnie o wykonanie zdjęć. Wykonywał zdjęcia na chrzcinach moich dzieci i zrobił mi też ogromną przyjemność, spełniając marzenie o niezwykłej sesji ciążowej.

Mnie osobiście efekty jego pracy bardzo się podobają. Z uwagi na fakt, że jest osobą bardzo kontaktową, empatyczną, otwartą na propozycje i można przed nim głośno myśleć, stwarza pole realizacji dla projektów czy też sesji nietuzinkowych.

Zdjęcia wykonywane i wywoływane przez Marka przerastały moje oczekiwania. Wiem, że będziemy do Ciebie Marku wracać przy każdej ważnej okazji w naszym życiu! Jeszcze raz dziękuję za spełnienie mojego marzenia.

Anna Kadyła-Zielińska

Trudno napisać w kilku słowach jak wspaniałym fotografem jest Marek. Dzięki Niemu mamy piękne zdjęcia z tego najważniejszego dnia w naszym życiu.

Fotografie wykonane przez Niego oddają w pełni uczucia naszego najpiękniejszego dnia, będącego początkiem wspólnego życia. Utrwalił na nich naszą radość, emocje i miłość. Marek ma niesamowite poczucie humoru, dzięki czemu potrafił wprowadzić na naszej sesji luźną atmosferę, a pozowanie do zdjęć stało się zabawą i czystą przyjemnością.

W swoją pracę wkłada całe serce i mnóstwo energii, czego efektem końcowym są prześliczne zdjęcia, którymi potem zachwycali się nasi goście weselni i oczywiście my sami. Dlatego możemy Go polecić w 100%.

Ula i Piotr

Fotografia, to nie tylko obraz – to przede wszystkim emocje. Tych właśnie nie brakowało – zarówno w tym wyjątkowym dniu, jak i podczas oglądania dzieła Marka. Każde zdjęcie dopracowane, dopieszczone. Cała sztuka w tym, żeby uchwycić TEN moment, chwilę, a Marek robi to znakomicie.

Zresztą – sam wybór fotografa, w naszym wypadku, to nie przypadek, nie loteria, lecz świadoma decyzja posiadania wspaniałej pamiątki.

Reasumując – fotograf z pasją, a przy tym przesympatyczny człowiek. Marku – wielkie dzięki!

Natalia i Marcin

Z całą odpowiedzialnością polecamy tego fotografa! Podczas ceremonii w kościele oraz na sali nie umknął mu żaden ważny moment. Dodatkowo był otwarty na każdą sugestię z naszej lub gości strony, dotyczącą konkretnego ujęcia czy scenerii. Bardzo elastyczny i pomysłowy jeżeli chodzi o sesję w plenerze, poświęcił nam tyle czasu ile było potrzeba.

Jest bardzo kulturalnym i sympatycznym człowiekiem, który wykonuje swoją pracę z wielkim zaangażowaniem. Zdjęcia, które otrzymaliśmy nie są przypadkowe, każde w super jakości. Dziękujemy za uwiecznienie tych pięknych chwil.

Marta i Daniel

Pin It on Pinterest

Share This